Kolekcijos

Rankų darbo žvakes Jums kuriame nuo 1994 m, o nauja aistra natūraliam naujos kartos rapsų vaškui ir tikriems prancūziškiems kvapams, iš pačios pasaulio parfumerių sostinės - Graso, įsikūnijo keturiose charizmatiškose PURE FLAME kolekcijose: DELUXE, ADORE, DU  VIN, NAKED.

Kodėl 4-ios kolekcijos?

Viskas prasidėjo nuo susipažinimo su inovatyvia ir tvaria medžiaga žvakių gamyboje – natūraliu rapsų vašku. Tai tvari alternatyva kitoms natūralioms vaško rūšims, atsinaujinantis šaltinis iš gamtos ir pasižymintis papildoma ypač svarbia savybe – itin gerai įsisavinti ir skleisti aromatus tiek šaltoje, tiek aukštoje temperatūroje. Tai, žinoma, paskatino ieškoti aukštos klasės aromatų – o kas geresni prabangos aromatų kūrėjai, nei prancūzai? Norėdami savo produktais suteikti nepakartojamą, malonumo kupiną patyrimą PURE FLAME žvakių ir namų kvapų kompozicijų kūrimą patikėjome prancūzams iš Graso – pasaulio parfumerių sostinės.

Būtent keturlapis žiedas įkvėpė sukurti keturias kolekcijas, keturis charakterius. Tiek žiedlapių turi augalo žiedas, iš kurio išgaunamas mūsų naudojamas natūralus vaškas. Na, o gėlės žiedas, žinoma, neatsiejamas nuo magiško kvapų pasaulio. Taigi ir PURE FLAME logotipe pavaizduotas stilizuotas, keturlapis gėlės žiedas.