Pure flame

Apie mus

Jau 27-erius metus esame šeimos verslas – didžiausias ir seniausias dekoratyvių žvakių gamintojas Lietuvoje. Galbūt “Jekelis Candles” vardas Lietuvoje nedaug kam pažįstamas, kadangi daugiau kaip 70% visos mūsų produkcijos ekposrtuojama. Eksportuojame į daugiau kaip 30 pasaulio šalių, nuolat dalyvaujame pasaulinėse šios industrijos parodose. Rankų daro meistrystė ir žinios perduodamos iš kartos į kartą – gamybos paslapčių mokosi jau trečia karta. 

Viso pasaulio žmonėms vis labiau atsigręžiant į ekologiškumą, tvarumą ir gamtos išteklių tausojimą, mes taip pat ieškojome inovatyvių medžiagų žvakių gamybai – taip atradome tvariausią pasirinkimą – natūralų rapsų vašką. Neabejojame, kad netolimoje ateityje vis labiau augant žmonių ir verslų sąmoningumui - rapsų vaškas, dėl savo savybių, būdams ypatingai tvarus pasirinkimas, pakeis šiandien plačiai naudojamą sojų ar palmių vašką. Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti šį tvarų pasirinkimą pirmieji Lietuvoje! Taigi, inovatyvių medžiagų ir idėjų paieškoje gimė naujas mūsų kūdikis – kvepiančių rapsų vaško žvakių ir prabangos namų kvapų prekės ženklas – PURE FLAME.

Išbandyk malonumo kupiną prabangos kvapų galią! Žinodamas, kad Tavo pasirinkimas sąmoningas ir tvarus.

Mūsų vertybės

AISTRA

prancūziškiems prabangos kvapams

RANKŲ DARBAS ir MEISTRYSTĖ

iš kartos į kartą (versle dirba jau trečia karta)

PAGARBA

gamtai ir tradicijoms

FURE FLAME apjungė prabangos kvapus iš Prancūzijos kvapų namų ir sukauptą rankų darbo meistrystę nuo 1994 m.

PURE FLAME vizija - kurti geresnius produktus geresniam rytojui. Visiems prekės ženklo šeimos gaminiams atrenkamos tik gryniausios ir natūraliausios medžiagos. Įkvėpimo ir kūrybinės galios semiamės iš geriausių prabangos kvapų bei natūralaus rapsų vaško, kuris užtikrina ypatingą kvapų sklaidą, o taip pat yra atsinaujinaujinantis šaltinis iš gamtos.

Rapsų vaškas

Itin stipri kvapų sklaida, nes naudojamas NATŪRALUS RAPSŲ VAŠKAS.
Kodėl rapsų vaškas?

RAPSŲ  VAŠKAS pasižymi stipriausiomis kvapų sklaidos savybėmis, lyginant su kitomis natūralaus vaško rūšimis. Todėl pasirinktas aromatas sodriai užpildys norimą erdvę.

RAPSŲ VAŠKAS draugiškiausias aplinkai natūralus augalinis vaškas. Rinkdamiesi rapsų vašką prisidedate prie Amazonės miškų išsaugojimo. Skirtingai nei dėl kitų kultūrų, iš kurių gaminamas natūralus augalinis vaškas, dėl rapsų nėra kertami Amazonės miškai.

RAPSŲ VAŠKAS - TVARUS pasirinkimas:
- Atsinaujinantis šaltinis iš etiškų Europos ūkių
- Be GMO
- Degdamas neišskiria jokių kenksmingų medžiagų
- Užtikrina ilgesnį degimo laiką.

PRANCŪZIŠKI KVAPAI rapsų vaško žvakėse ar stilinguose namų kvapų induose sukurs neapsakomą MALONUMO OAZĘ pasirinktoje erdvėje. 

Išbandyk malonumo kupiną prabangos kvapų galią! 

PURE FLAME pirmosios Lietuvoje kvepiančios rapsų vaško žvakės.

Išskirtiniai indai

Kiekviena PURE FLAME kolekcija išsiskiria savitu charakteriu, kurį įkūnija ir atskleidžia speceliai tam sukurti indai:

DELUXE kolekciijos žvakių indai pagaminti iš aukščiausios klasės krištolo – 24% lead crystal. Tai ypatingos prabangos kolekcija – skirta dovanoti ypatingomis progomis. Krištolo indai yra vienetiniai – kiekvienas jų gaminamas, apdirbamas ir graviruojamas patyrusių šio amato meistrų rankomis. Aukčiausios klasės krištolas – tai prabangos ir ypatingos, išskirtinės meistrystės simbolis.

ADORE kolekcijos žvakių ir namų kvepalų indų dizainas išsiskiria elegantiškomis, bet kartu žaismingomis formomis bei spalvomis. ADORE kolekcijos dizainas kviečia džiaugtis gyvenimu čia ir dabar, mėgautis šios akimirkos žavesiu. Žvakių indai iš pirmo žvilgsnio labai klasikiniai, tačiau atidesnis žvilgsnis pamatys, kad jie šiek tiek maištauja visiškam taisyklingumui. Indo viršutinė dalis yra kirsta kampu, kuris sudaro nedidelį nuolydį – tokiu būdu išreiškiama klasikos elegancija, pagyvinta trupučiu žaismingumo ir savitumo. Namų kvepalų indai taip pat pasižymi elegantišku, grakščiu siluetu, ir taip pat neapsieina be žaismingo savitumo – kiekvieno namų kvepalų indo dugne įpūstas stiklo burbulas ragina neužsidaryti nepriekaištingame, gal kiek griežtame klasikos įvaizdyje ir įsileisti žaismingumo bei netikėtumo elementą, kuris priverstų nusišypsoti čia ir dabar bei įkvėptų naujiems atradimams, naujoms vizijoms!

DU VIN kolekcijos žvakių indai – tai patys tikriausi šampano buteliai! Sunku patikėti – apversk, žvilgtelk į dugną ir įsitikinsi pats! SABRAGE - taip vadinamas prabangus ir išskirtinis šampano atidarymas kardu, siekiant sukurti neišdildomą įspūdį! DU VIN kolekcijos indai tai pusiau nukirsti šampano buteliai, kviečia kalbėti ir galvoti apie tvarumo idėją, galimybę jau panaudotus daiktus išradingai prikelti antram gyvenimui.

KURK SAVO GEROVĖS OAZĘ

PURE FLAME kvapų ir formų pagalba siekia išlaisvinti Tavo asmeninę galią kurti geresnį rytojų, kupiną džiugių emocijų ir besąlyginio malonumo.